Newsletter
Czy chcesz otrzymywać informacje o nowościach i ważnych wydarzeniach na naszej stronie?

O nas

Firma Chemik powstała w 1956 roku. Początkowo zajmowała się produkcją gipsu oraz kredy. W 1989 roku poszerzyła swoją działalność w zakresie sprzedaży hurtowej farb i lakierów. Z czasem oferta uległa rozszerzeniu zdobywając coraz to nowych partnerów handlowych.

Dziś Firma Chemik zajmuje bardzo silną pozycję na rynku. Współpracuje z największymi polskimi jak i zagranicznymi producentami farb, lakierów, impregnatów, chemii budowlanej, tynków, materiałów ściennych i murowych, suchej zabudowy wnętrz, izolacji oraz narzędzi.

Mamy do dyspozycji mieszalnie największych producentów farb takich jak: Śnieżka,Tikkurila,Sempre,Malexim oraz tynków: Kreisel, Henkel i Atlas.

Naszymi czołowymi partnerami handlowymi są miedzy innymi Atlas, Kreisel, Mapei, Knauf, Rigips, Lafarge, Megaron, Lemar, Ursa, Kaem, PPG, Śnieżka, Akzo Nobel, Tikkurila oraz Profit.

Firma składa się z 19 oddziałów w całej Polsce.
Do dyspozycji klientów mamy własną flotę samochodową.

Osoby zainteresowane pracą w naszej firmie na stanowisku sprzedawcy-handlowca, przedstawiciela, magazyniera lub kierowcy, proszone są o wysyłanie swoich CV na adres praca@chemik.com.pl